Ali Şen patladı: Ben olsam ikisini de gönderdim!

Ali Şen patladı: Ben olsam ikisini de gönderdim!
Ali Şen patladı: Ben olsam ikisini de gönderdim!
www.fanatik.com.tr haberine göre;

Fenerbahçe’nin efsane başkanlarından Ali Şen, sarı-lacivertli kulüpte yaşananlarla ilgili A Spor’a çarpıcı açıklamalarda bulundu. Ali Keyifli, “Ben olsaydım Cocu’yu da Comolli’yi de Zagreb dönüşü uçakta gönderirdim.” dedi.

Ali Neşelendirici’in açıklamalarından öne çıkanlar şöyle:

“Konu fazla, nereden başlasak. Ünlü Amerikalı dehşet kitapları yazar yazan Stephen King’in kitabını ve senaryosunu izliyorum sandım bir lahza. Kırmızı halılar, cesetlar falan. Halbuki yer Fenerbahçe Kulübü, tarih 2018. Ağlar mısınız, güler misiniz?”

“ALİ KOÇ, FENERBAHÇE İÇİN BÜYÜK BİR ŞANS”

“Ali Koç, mart ayında muhakkak ve belli başkanlığa adaylığını koyacağını dediği anda ben illaki dünyadaki en sevinçli Fenerbahçeliydim o dakikada. Ali Koç’un Fenerbahçe başkanlığına namzet olması ve açlık etmesi onun için büyük bir fedakarlıktı. Yani holdingde başını kaşıyacak vakti yok adamın. Fenerbahçe’nin Ali Koç’a verecek bir şeyi yok. Ama Ali Koç’un Fenerbahçe’ye vereceği fazla şey var bir defa. Böyle kibar, böyle centilmen, böyle nazik bir adam. Konuşurken kelimelerini görüyorum, adeta yüzü kızarıyor sanki. Dürüst, mütevazi, o şeffaflık ve beyefendilik içinde yapmaması gereken bir takım şeyleri de yapıyor fakat onu tanıyan haklı bulur. öyle kalbi pak, o kadar sürükleyici bir insan. Kaldı ama Fenerbahçe taraftarının yanına da herkes gider, hepimiz de gittik.”

“AZİZ YILDIRIM MI KASTEDİLİYOR, AYKUT KOCMAN MI KASTEDİLİYOR BİLMİYORUM”

“Bugünkü bu olaylar ürkütücü. Vaktinde müdahale edilmiş olunsaydı, bunların hiçbirine maal verilmeseydi, bu duruma gelinmezdi. Ali Koç, fazla dürüst ve bir öyle da fazla açık birisi. Ali Koç bilmiyor muydu onları çağırması ve işlerine son vermesini. Ali Koç her şeyi demesini bilir. Fenerbahçe’nin hakkını zarar olduğu, Fenerbahçe’nin kime bilgileri sunmuşlar. Fenerbahçe’de antrenörlük yapmış, başkanlık yapmış hiçbir kimsenin bu herif şeylere tenezzül etmesi olası değil. Aziz Yıldırım mı kastediliyor, Aykut Iri mı kastediliyor bilmiyorum fakat onlar da tenezzül etmezler. O 3 kişiyi tanımıyorum. O kişiler bu senaryoyu yazdılarsa da ben inanmam. Kimse de bana inandıramaz. Bu Fenerbahçe Kulübü için gayret göstermişler ve alıştırma yapmışlardır.”

“VOLKAN DEMİREL BÖYLE BİR ŞEY YAPMIŞSA SAYGISIZLIK ETMİŞ”

“Volkan Demirel’in başkana saygısızlık yapması düşünülemez. Ve onu hiçbir şekilde haklı çıkarmaz. Volkan eğer oysa böyle bir şey yapmışsa saygısızlık etmiş. Volkan’ı pek fazla seviyoruz böylece çok seviyoruz oysa, bunu bile haklı görmek için ne yapsak da Volkan’ı haklı çıkartsak diyoruz. Lakin başkana saygısızlık mevzu iddia olamaz ve konuşulamaz bile. Fenerbahçe başkanına, futbolcusu ya da diğer birisi saygısızlık yapacak. Fenerbahçe’den bahsediyoruz. Volkan’a düşen, eğer ancak böylece bir durum olduysa, ikinci başkan Semih Bey’den özür dileyip, kapıyı açık tutan başkandan da jübile yapılır mı yapılmaz mı bilemiyorum lakin jübile yapılmasından yanayız futbolculara biz.”

“FENERBAHÇELİLERE BİR ÇAĞRIM VAR”

“Bugün gelen durumda bütün Fenerbahçelilere bir çağrım var. Tarihte böyle durum yaşanmadı Fenerbahçe’de. Şu lahza yardıma ihtiyaç var. Hepimizin yanına durmasına ve desteğine ihtiyacı var Ali Koç’un. Ali Koç’un nasıl çırpındığını biliyorum, görüyorum. Fenerbahçe idare heyeti üyeleri hepsi bilgi sahibi beyefendi insanlar. Böylece data sahibi insanlar ki futbol dünyamızı mükemmel tanıyorlar. 8 maçta 8 puan nasıl onları kahrediyorsa bizi de kahrediyor. İyi ama Ali Koç gibi başkan gelmiş.”

“COCU’YU DA COMOLLI’Yİ DE GÖNDERİRDİM”

“Ligde 8 hafta oynandı ve 8 puanda takım. Ali Koç buna karşın Cocu ve Comolli ile devam edeceğim dedi. Böyle bir karar vermişse o zaman hepimizin bu kararlara destek çıkması düşer. Ali Koç, Fenerbahçe dünyasına çağrı yapıyor. Lakin ben olsaydım, Cocu ve Comolli’ye Zagreb maçı sonrası uçakta allah’a ısmarladık derdim. Fakat açıkçası başkanın yanındayız.”

Haber adresi : http://www.fanatik.com.tr/ali-sen-patladi-ben-olsam-ikisini-de-gonderdim-2016459

What do you think?

0 points
Upvote Downvote

Total votes: 0

Upvotes: 0

Upvotes percentage: 0.000000%

Downvotes: 0

Downvotes percentage: 0.000000%

Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

Comments

comments

Türkiye - Bosna Hersek maçı hangi kanalda, saat kaçta? (Muhtemel

Türkiye – Bosna Hersek maçı hangi kanalda, saat kaçta? (Muhtemel

"Lebron'un Batı Yakası'na gelmesi harika bir şey"

“Lebron’un Batı Yakası’na gelmesi harika bir şey”